Lukratívna rodinná vila v Nitre na Šúdoli

VitoReality ponúka na predaj rodinný dom – novostavbu v Nitre, časť Šúdol. Dom má rozlohu 348 m2, pozemok je o rozlohe 681 m2, úžitková plocha domu je 255 m2.
Kolaudácia domu prebehla v roku 2013, patrí k nemu garáž pre 2 autá, bazén s rozlohou 3,5 x 7 m, rozľahlá terasa, udržiavaný trávnik zavlažovaním.
Dispozícia 5 izbového rodinného domu: vstup, chodba, špajza, veľká kuchyňa s obývacou izbou, 2x kúpeľňa, 2x detská izba, hosťovská izba, veľká spálňa, šatník, terasa, dvojgaráž, technická miestnosť vo vstavanej skrini na chodbe.
Kompletne zariadená kuchyňa: kuchynská linka z dreva, kuchynská doska, drez a ostrovček je z umelého kameňa, vstavaná indukčná varná doska, zabudovaná elektrická rúra a mikrovlnná rúra, zabudovaná umývačka riadu, odsávač pár.
Dom má murovanú konštrukciu z tvárnic Ytong Lambda hr. 45cm, základy domu betónové pásové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, podmurovka z betónových tvárnic. Stropné konštrukcie prefabrikované, krov valbový, krytina betónová Bramac. Plastové okná s izolačným trojsklom Salamander, s vnútornými žalúziami.
V dome sa nachádza stropná klimatizácia v obývačke a v spálni, v detskej izbe klasické jednotky LG
Kúpeľňa: murovaný sprchový kút, 2 x umývadlo, vaňa, WC so zabudovanou nádržkou v stene
Ďalšia kúpeľňa prerobená z technickej miestnosti: WC, umývadlo, murovaný sprchovací kút, keramický obklad stien
V obývacej izbe je krb s vložkou s teplovzdušným vykurovaním. Kondenzačný kotol Viesmann so 120 l zásobníkom na ohrev teplej úžitkovej vody je umiestnený v priestore vstavanej skrine. Ohrev teplej úžitkovej vody je aj cez solárny systém. Vykurovanie podlažia – ústredné teplovodné podlahové a klasické radiátory. Dom má zabezpečovacie zariadenie, domáci vrátnik.
Rodinný dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete okrem verejnej kanalizácie. Odpad je odvádzaný do 32m3 žumpy.
Prístup k nehnuteľnosti je cez súkromnú komunikáciu, dom sa nachádza na konci slepej ulice.
Z pozemku je pekný výhľad na okolie. Kompletná občianska vybavenosť, škola, obchod, reštaurácia. Rodinný dom sa predáva zariadený, cena – informácie v RK. Pre viac informácií: 0904 515 067, info@vitoreality.sk, www.vitoreality.sk

Lokalita

Mesto: Nitra

Lokalita: Šúdol

Ulica: Šúdolská

Nehnuteľnosť

Č. nehnuteľnosti: 5fd0f2fbf2cc7

Obytná plocha: 255 m2

Druh: rodinný dom

Vlastníctvo: osobné

Typ: Predaj

Cena: info v RK €

Dohodnúť prehliadku