Lukratívna vila s bazénom, zimnou záhradou a galériou v Záhorskej Bystrici

VitoReality ponúka na predaj 5-izbovú vilu v Bratislave IV, časť Záhorská Bystrica s úžitkovou plochou 275 m², zastavanou plochou 154 m², rozlohou pozemku 1199 m² a podiel ½ na komunikácii 263 m². Dom prešiel rekonštrukciou v r. 2022, je celý klimatizovaný, jedná sa o tehlovú stavbu s vykurovaním plynovým kotlom.

 

Dispozícia domu:

V suteréne je práčovňa, kúpeľňa, kotolňa, šatník

Na prízemí sa nachádza kúpeľňa s WC, sprchový kút a umývadlo, hosťovská izba, obývacia izba so vstupom do zimnej záhrady, predpríprava na krb s komínom, kuchyňa, špajza, galéria so vstupom na terasu a do záhrady, schodisko do suterénu a na poschodie

Na poschodí je kúpeľňa s WC, sprchový kút a umývadlo, detská izba s loggiou, detská izba, spálňa s vlastnou kúpeľňou, so šatníkom a vstupom na terasu

Na pozemku je vonkajší bazén s protiprúdom, ktorý je prestrešený, samostatná garáž s dielňou, zimná záhrada s krbom, parkovacie státia pre 4 autá, parková úprava pozemku, uzavretý areál.

Dom je zariadený vstavaným nábytkom, kompletne zariadenou kuchyňou so všetkými elektrospotrebičmi, na podlahe sú parkety a dlažba, farby sú prírodné a zemité, vstavané skrine a nábytok zostávajú súčasťou domu.

Veľmi dobrá a pokojná lokalita na bývanie, kompletná infraštruktúra, výhľad na Pajštún, v blízkosti turistické chodníky a ľahká dostupnosť do centra.

Cena nehnuteľnosti info v RK. Pre viac informácií nás kontaktujte:

0904 515 067, info@vitoreality.skwww.vitoreality.sk

Lokalita

Mesto: Bratislava

Lokalita: Záhorská Bystrica

Nehnuteľnosť

Č. nehnuteľnosti: 363

Obytná plocha: 275 m2

Druh: vila

Vlastníctvo: osobné

Typ: Predaj

Cena: info v RK €

Dohodnúť prehliadku