REZERVOVANÝ Lukratívny 2-izbový zariadený byt na Lomnickej ulici v novostavbe

VitoReality ponúka na predaj 2-izbový zariadený byt na Lomnickej ulici na Chrenovej, novostavba projektu ZIP CITY v Nitre. Byt má celkovú rozlohu 59,50 m² (byt má 54,15 m², balkón 3,60 m² a pivničná kobka 1,75 m²).
Byt sa nachádza na 4. podlaží zo 6. Dispozícia bytu: predsieň, samostatné wc, zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa so vstupom na balkón. Krásny výhľad na Nitriansky hrad a okolitú zeleň. Byt je prevedený vo vyššom štandarde, interiérové dvere, kompletná sanita, v celom byte je dlažba, kuchynská linka vyhotovená na mieru so vstavanými elektro-spotrebičmi, predpríprava na klimatizáciu, gresová dlažba na balkóne, optická prípojka internetu.
Bytový dom je energeticky zaradený podľa najnovších noriem do triedy A, postavený z kvalitných materiálov, nízke mesačné prevádzkové náklady.
Okolie ponúka množstvo oddychových a športových zón. V pešej blízkosti sa nachádza OC MAX, MHD, školy, škôlky, kompletná občianska vybavenosť. Rýchla dostupnosť diaľničného obchvatu mesta. Vlastné parkovacie miesto je zahrnuté v cene. Byt sa predáva zariadený, viď fotky.
Cena info v RK. Pre viac informácií nás kontaktujte: 0904 515 067, info@vitoreality.sk,www.vitoreality.sk

Lokalita

Mesto: Nitra

Ulica: Lomnická

Nehnuteľnosť

Č. nehnuteľnosti: 5fc76c825c051

Obytná plocha: 60 m2

Druh: byt

Vlastníctvo: osobné

Typ: Predaj

Cena: info v RK €

Dohodnúť prehliadku