O nás

VitoReality, s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka sprostredkovanie prenájmu, kúpy a predaja nehnuteľností. Realitné služby ponúkame v slovenskom, v anglickom a talianskom jazyku.

Mottom našej spoločnosti je presvedčenie, že proces predaja, kúpy a nájmu by mal byť čo najjednoduchší a najefektívnejší.

Sme Vám k dispozícii, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám.

Dôvera

Našim cieľom je pomôcť zákazníkovi s maximálnou starostlivosťou počas všetkých fáz sprostredkovania, pomáhať mu maximalizovať hodnotu jeho majetku a robiť celý predajný proces efektívnym a výnosným. Spolupracujeme s právnikmi a notármi, taktiež s odborníkmi z oblasti financií.

Transparentnosť procesu predaja, kúpy a prenájmu
Veríme, že celý proces predaja, kúpy a prenájmu sa musí rozvíjať v atmosfére úplnej dôvery a transparentnosti.

Inovatívny a personalizovaný marketing

Marketing je srdcom nášho podnikania. Vždy zostavujeme personalizovaný marketingový plán, ktorý kladie dôraz na jedinečnosť každej nehnuteľnosti a skúmame inovatívne a vysoko kvalitatívne komunikačné akcie určené na prezentáciu nehnuteľností v čo najlepšom svetle.

Zahraničné portfólio zákazníka

Máme databázu medzinárodných záujemcov o nákup a nájom nehnuteľností v Nitre a okolí a našou úlohou je nájsť perfektnú nehnuteľnosť pre každého klienta.

Maximálny záväzok a pozor na údaje

To, čo nás motivuje, je silná vášeň pre túto aktivitu. Snažíme sa získať čo najlepší výsledok, od starostlivej prípravy predaja, kúpy a prenájmu sa počas celého procesu starostlivo staráme o každý detail, pretože sme presvedčení, že na detailoch záleží, vždy.