Na predaj chalupa v Bukovine-Nová Baňa s let. kuchyňou a wellness

VitoReality ponúka na predaj peknú chalupu v Novej Bani, v časti Bukovina, vhodnú aj na celoročné bývanie. Pozemok je rovinatý a má výmeru 1315 m². Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2022. Dom je postavený z kameňa a kvádrov, strecha je škridlová a zateplená.

Dispozícia domu: Na prízemí je chodba, drevené schody do podkrovia, obývacia izba spojená s kuchyňou, dve izby s pôvodnými dverami a zárubňami, kachlami a drevenými stropmi. Vstup z chodby aj do záhrady, kde je pripravená plocha na terasu. V podkroví sú dve izby, kúpeľňa s WC a galéria. Časť domu je podpivničená.

Pri dome je ďalšia budova, kde sa nachádza letná kuchyňa, predpríprava na wellness, kúpeľňa, WC, technická miestnosť s novým bojlerom, kotol na diaľkové ovládanie, predpríprava prípojky na el. kotol.

Rekonštrukcia domu spočívala v použití kvalitných materiálov a vo vybudovaní nového kúrenia s peletovým kotlom, prevložkovanie komínov, nové plastové okná, v časti domu sú nové drevené okná s trojsklom, drevené stropy, nové elektrické rozvody, vodovod a žumpa.

Bukovina je časťou Novej Bane, chalupa je situovaná v krásnom a tichom prostredí. V zimnom období ponúka možnosť lyžovania neďaleké stredisko Drozdovo, ktoré zároveň v lete slúži ako BikePark. Počas celého roka Nová Baňa a okolité obce ponúkajú pestrý kultúrny program. V letnom období turistika, veľa náučných chodníkov, hubárčenie, vodné diela a studničky, jazdy na koni. Prístup do chalupy je po asfaltovej ceste.
Kompletná infraštruktúra, MHD, dostupnosť z Bratislavy 90 minút autom, z Nitry 45 minút.

Cena info v RK. Pre viac informácií nás kontaktujte:

0904 515 067
info@vitoreality.sk
www.vitoreality.sk

Lokalita

Mesto: Nová Baňa

Lokalita: Bukovina

Nehnuteľnosť

Č. nehnuteľnosti: 382

Obytná plocha: 200 m2

Druh: chalupa

Vlastníctvo: osobné

Typ: Predaj

Cena: info v RK €

Dohodnúť prehliadku