Na predaj dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom v obci Beladice – časť Pustý Chotár

VitoReality ponúka na predaj dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom v obci Beladice – časť Pustý Chotár, vzdialeného 12 km od okresného mesta Zlaté Moravce. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, úžitková plocha domu je 200 m², nachádza sa v kľudnej časti obce, na pozemku o celkovej výmere 1112 m². Pred 4 rokmi prebehla čiastočná rekonštrukcia exteriéru – nové plastové okná (dvoj-sklo), nová fasáda, nové oplechovanie strechy, nový odkvapový systém. V dome je ústredné plynové vykurovanie, obecná voda, kopaná studňa, odpad je riešený žumpou.
Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s obývačkou a krbom, dve nepriechodné izby, kúpeľňa, WC, špajza, balkón. Na druhom podlaží sa nachádza chodba, tri nepriechodné izby, WC, balkón.
Na prízemí je garáž, kotolňa a ďalšie skladové priestory.
Na pozemku sa nachádza: ďalšia stavba, vhodná ako letná kuchyňa, klenbová pivnica. Občianska vybavenosť Beladíc: škôlka, základná škola, pošta, všeobecný lekár, potraviny, pohostinstvo. V blízkosti kaštieľ Beladice, okolitá príroda pohoria Tribeč, kde je možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky. Vzdialenosť do okresného mesta Zlaté Moravce je 12 km, Nitra -18 km, Vráble – 13 km, Bratislava – 105 km, diaľničný privádzač R1 – cca 2 km.
Cena 119.000€. Dohoda možná.
Pre viac informácií 0904515067 info@vitoreality.sk www.vitoreality.sk

Lokalita

Mesto: Beladice

Lokalita: Pustý Chotár

Nehnuteľnosť

Č. nehnuteľnosti: 388

Obytná plocha: 200 m2

Druh: rodinný dom

Vlastníctvo: osobné

Typ: Predaj

Cena: 119.000 €

Dohodnúť prehliadku